دریافت کاتالوگ و فرم های همایش

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

قابل توجه کلیه متقاضیان تکمیل هر یک از فرمهای همایش اعم از متقاضیان حضور در فرایند ارزیابی جهت احراز جایگاه ارزشمند یکی از یکصد واحد برتر اقتصاد،صنعت، تجارت، نوآوری و اشتغال دانش محور همچنین داوطلبین حمایت از رویداد و سرورانی که نسبت به عضویت و همکاری به عنوان اعضای شورای سیاستگزاری ، هیات علمی و شورای متخصصین اجرایی همایش تمایل دارند و سایر مخابین گرامی همایش!
نظر به اینکه سهم عمده ای از فرایندهای ثبت نام ، تکمیل و ارسال انواع فرمهای ویژه همایش تجلیل از مفاخر اصتناد در بستر نرم افزار بصورت آنلاین در سامانه ی هوشمند در حال انجام می باشد لذا به منظور اشراف مخاطبیین نسبت به محتوای فرمهای مربوط به خود و تسهیل در تکمیل فرمهای آنلاین از طریق مطالعه مندرجات و یادداشت برداری اطلاعات قبل از ورود به سامانه ، نسخه پی دی اف تمامی فرمهای مهم، در این بخش در اختیار مخاطبین قرار گرفته است لذا سروران ارجمند می توانند با استفاده از این امکان ، ضمن رویت صفحات هر یک از فرمها در سامانه ، از طریق دانلود و همچنین چاپ نسخه ی پیش نویس ، قبل از ورود به سامانه و اقدام به تکمیل فرمهای آنلاین ، با تکمیل مندرجات در نسخه پیش نویس ، نسبت به تهیه کلیه اطلاعات و مستندات مورد نیاز، اقدامات لازم را انجام نمایند.
همچنین جهت دسترسی سریع مخاطبین محترم نسبت به اطلاعات مربوط به برگزاری همایش ، اهداف و برنامه های اجرایی ، چگونگی تشکیل شورای سیاستگذاری و …. نسخه ی پی دی اف کاتالوگ اطلاع رسانی همایش نیز در این بخش قابل مشاهده ، دانلود و چاپ می باشد.

فرم یک : فرم تقاضای ثبت نام در ارزیابی همایش

فرم دو : حمایت معنوی مراکز دولتی و دانشگاهی
فرم سه : حمایت نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی
فرم چهار : حمایت سازمانهای مردم نهاد و انجمنها
فرم پنج : حمایت ، پشتیبانی و اسپانسری بخش خصوصی
فرم شش : حمایت رسانه های خبری و اطلاع رسانی

فرم هفت : عضویت در شورای سیاستگذاری و هیات علمی

فرم هشت : همکاری و عضویت در شورای متخصصین اجرایی

کاتالوگ توصیفی طرح اجرایی همایش مفاخر ملی اصتناد