زمین شرکت شهرک‌های صنعتی به سرمایه‌گذاران واقعی داده شود

زمین شرکت شهرک‌های صنعتی به سرمایه‌گذاران واقعی داده شود

هگمتانه، گروه خبر همدان: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: زمین شرکت شهرک‌های صنعتی به سرمایه‌گذاران واقعی داده شود.
به گزارش هگمتانه، مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی با حجت الاسلام فلاحی نماینده مردم همدان د مجلس دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان در مجلس در این دیدار گفت: درصدد هستیم که در مجلس گره‌هایی را از اشتغال کشور بازکنیم و جهش تولید را که با رفع موانع و راهکار‌ها صورت می‌گیرد دنبال کنیم تا هم اقتصاد کشور نفسی بکشد و هم بحث اشتغال حل شود. این اولویت کاری ماست.
حجت الاسلام فلاحی با اشاره به اینکه بیکاری معضل جدی برای استان همدان است؛ افزود: بسیاری از مشکلات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کشور به مشکلات اقتصادی مربوط می‌شود و اگر مشکلات اقتصادی حل شود، به نظر من آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی هم حل خواهد شد. البته در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی هم برنامه‌هایی مدنظر داریم که در حال پیگیری است.
نماینده مردم همدان در مجلس افزود: سرمایه اصلی کشور جوانان هستند، نباید این سرمایه با بی تدبیری مسؤولان از بین برود. اما متأسفانه نبود کار در استان باعث سرخوردگی و افسردگی جوانان شده است.
حجت الاسلام فلاحی بیان کرد: برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی از تجارب و دیدگاه‌های مختلف استفاده کنید؛ تا واحدهای تولیدی با ظرفیت بیشتر کار کنند.
نماینده مردم همدان با تأکید بر اینکه ظرفیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری همدان معرفی شود، گفت: بندر خشک اقتصادی دارای زیر ساخت‌هایی نظیر آب، برق، گاز و راه برای سرمایه‌گذاری است ولی به علت نبود پیوست اطلاع رسانی سرمایه‌گذاری در این مکان صورت نگرفته است.
حجت الاسلام فلاحی ادامه داد: یک منطقه ویژه اقتصادی در جهان آباد شهرستان فامنین وجود دارد و با وجود فعال بودن مناطق ویژه در کشور این منطقه در همدان غیرفعال و تعطیل است.
وی با بیان اینکه زمین شرکت شهرک‌ها به سرمایه‌گذاران واقعی داده شود و جلوی برخی افراد سودجو و قدرت طلب گرفته شود افزود: در مسیر مبارزه با فساد بنده با تمام توان ایستاده ام.
در ابتدای این دیدار مصطفی حقیقی مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌ها نیز گزارشی از برنامه‌های خود ارائه کرد.