حمایت وزارت بهداشت از پایان نامه های محصول محور تا 100 میلیون

حمایت وزارت بهداشت از پایان نامه های محصول محور تا 100 میلیون
دکتر یونس پناهی معاون وزیر بهداشت معاون تحقیقات و فناوری سلامت وزارت بهداشت از حمایت از از پایان نامه های محصول محور در دانشگاه های علوم پزشکی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان خبر داد.

دکتر یونس پناهی

معاون وزیر بهداشت

معاون تحقیقات و فناوری سلامت وزارت بهداشت از حمایت از از پایان نامه های محصول محور در دانشگاه های علوم پزشکی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، دکتر یونس پناهی با اعلام این خبر افزود: دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، در نظر دارد به منظور بهره گیری از توانمندی علمی و تخصصی اعضای هیات علمی و دانشجویان و تقویت زنجیره ارتباط میان دانشگاه و صنعت، از پایان نامه های محصول محور حمایت کند.

وی افزود: دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت قصد دارد حمایت از پایان نامه های محصول محور را به شرط تایید طرح در کمیته های تخصصی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان در برنامه های حمایتی خود قرار دهد.

معاون تحقیقات وزارت بهداشت، این اقدام را با عنایت به شعار سال با عنوان «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» دانست و تاکید کرد: تحقق این شعار در گرو بهره مندی از ظرفیت و قابلیت اساتید و فناوران دانشگاه و به کارگیری توان و انگیزه های علمی دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی برای اجرای طرح های فناورانه و تولید محصولات حوزه سلامت مورد نیاز و تاثیرگذار مبتنی بر دانش است.