تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین کلید حل مشکلات اقتصادی کشور

تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین کلید حل مشکلات اقتصادی کشور
حمیدرضا عقاب نشین مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز گفت: تولید فناورانه و توسعه آن، کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و کسب رضایت عمومی جامعه است.

حمیدرضا عقاب نشین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز

ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز گفت: تولید فناورانه و توسعه آن، کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و کسب رضایت عمومی جامعه است.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا عقاب نشین روز شنبه ششم فروردین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال با یک تغییر و رویکرد علمی در شعار سال، مواجه هستیم و آن بحث توجه به شرکت‌های دانش بنیان و تولید دانش بنیان است.

وی افزود: اقتصاد دنیا به واسطه اتکاء به علم، کاملاً تغییر کرده است که با توجه به همین رویکرد، پیشرفت میسر می شود چرا که خروجی نخست این امر، ایجاد شغل و دوم، تولید محصولاتی است که دیگر کشورهای دنیا را وابسته می سازد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز تصریح کرد: تولید فناورانه و توسعه آن کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و کسب رضایت عمومی جامعه است. در واقع تولید ملی، راه اصلی عبور از سختی‌ها و دشواری‌های اقتصادی و معیشتی کشور است.

عقاب نشین با تاکید بر اینکه دانش بنیان بودن و اشتغال آفرین بودن از ویژگی‌ های تولید مطلوب است گفت: انتخاب شعار سال ۱۴۰۱ نشان می‌دهد که تنها تولید صرف ملاک نیست؛ بلکه کیفیت و ویژگی های آن نیز از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

این مسئول ادامه داد: انتخاب این دو شاخصه برای تولید، یعنی توجه به دو مولفه دانش بنیان بودن و اشتغال‌آفرین بودن، نشانه بصیرت و دید حکیمانه رهبر معظم انقلاب برای آینده کشور و عزت‌مندی ایران اسلامی است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز خاطرنشان کرد: در کمال احترام و فروتنی به تمام افرادی که در راستای تحقق اهداف شعار سال، ایده و انگیزه دارند توجه ویژه خواهیم داشت و صد البته نه تنها وزارت صمت بلکه آحاد مردم، ادارات و نهادها باید در این امر نقش ایفا کنند چرا که این مهم به همدلی و همصدایی همگانی نیاز دارد.