تامین ۱۵۰هزار متر مربع سنگ به کمیته امداد

تامین ۱۵۰هزار متر مربع سنگ به کمیته امداد
ما برای به گردش درآوردن سرمایه کمیته امام (ره) در بخش معادن سنگ ساختمانی به صورت اصولی تامین نیاز می کنیم.
ما برای به گردش درآوردن سرمایه کمیته امام (ره) در بخش معادن سنگ ساختمانی به صورت اصولی تامین نیاز می کنیم.

مهندس علیرضا سعیدی، مدیران هلدینگ وابسته  به کمیته  امداد به خبرنگار ما گفت: شرکت خصوصی معدن فراور امداد زیرگروه مجمع کمیته امداد بوده  که با در نظر گرفتن تمام الزامات سازمان صمت در بخش معادن سنگ‌ ساختمانی  در محله های مختلف کار می کند.
مدیریت معدن فراور امداد افزود: ما برای به گردش درآوردن سرمایه کمیته امام (ره) در بخش معادن سنگ ساختمانی  به صورت اصولی تامین نیاز می کنیم.

وی تاکید کرد: در طی پیروی از فرامین و دستورات مقام معظم رهبری که از خام فروشی پرهیز کنند ما هم به این وظیفه عمل کردیم.

سعیدی تصریح کرد: به طور یقین  فراخوان هایی که به  کارخانجات اطراف معدن داده میشود عامل اشتغال زایی در مبحث فرآوری سنگ و معدن کاری صورت میگیرد.  که در هر استان میتواند این مهم روی دهد.
وی اظهار  داشت: در حال حاضر حدود ۱۳۰ الی ۱۴۰ نفر پرسنل شاغل  در کادر اداری  و معدن کاری و افرادی هم به صورت پیمانکار نزدیک به ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر مشغول به کار هستند

وی به نحوه جذب کارکنان مجموعه اشاره کرد و گفت: فرایند جذب افراد برای ما استفاده و بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاه با رشته های مرتبط با کار مجموعه است.

وی ادامه داد: ما با دانشگاه های محلات ، شاهرود و دانشگاه های تهران و افرادی که در پروژه های پایان نامه در رشته های معدن بتوانند طرح های  بدهند که از این  باطله بهینه استفاده شود آماده همکار هستیم

ما باید همانند کشورهای اروپایی که از باطله ها و حتی پودر حاصل تروتن (کربنات کلسیم)  که مواد اولیه کارخانه است استفاده می کنند بهینه ببریم و این در حالی است که متاسفانه  در  ایران از این تکنولوژی نتوانستیم استفاده کنیم  و  امیدوارم با بومی ساز کردن بتوانیم به این  نقطه  برسیم.